[ad_1]

با توجه به اخبار رسیده از منابع معتبر، روابط عمومی مجمع خیّرین کشور، نخستین همایش ملی چهره‌های ماندگار خیری، امروز چهارشنبه ٢٩ شهریور، به همت مجمع خیّرین کشور در محل این مجمع برگزار شد. در این مراسم که با حضور اعضای هیأت‌مدیره مجمع خیّرین کشور و جمعی از خیّرین ملی و مسئولان کشوری برگزار شد، لوح تقدیر، نشان و تندیس نخستین همایش چهره‌های ماندگار مجمع خیّری کشور توسط مجتبی رحماندوست، مدیرعامل مجمع خیّرین کشور و جانباز سال‌های دفاع مقدس به حاج اکبر ابراهیمی، تقدیم شد. 

کلیدواژه اساسی بشریت، ماندگاری است

حبیب‌الله بوربور، رییس هیأت مدیره مجمع خیّرین کشور با بیان سخنانی کوتاه در این در مراسم با تأکید بر اینکه مهم‌ترین و بهترین تبلیغ برای اشاعه فرهنگ خیر، تقدیر از خیّرین است، گفت: چنانچه جامعه دریابد که کار نیک دیده می‌شود و مورد ستایش همگان قرار می‌گیرد، بی‌شک امر خیر نیز توسعه خواهد یافت.

بوربور در ادامه با اشاره به عنوان نخستین همایش ملی چهره‌های ماندگار خیّری، گفت: تمام تلاش بشر برای ماندگاری است. اگر به باطن و ذات همه رفتارهای بشر دقت کنیم، درمی‌یابیم که تمام فعالیت‌های بشر برای دستیابی به همین کلیدواژه اساسی است.

رییس هیأت مدیره مجمع خیّرین کشور گفت: خیّرین در مسیر ماندگاری حرکت می‌کنند و برگزاری مراسم تقدیر از آنان و معرفی ایشان به عنوان چهره ماندگار، تأیید تفکرات خیّرین و تقویت جهت‌گیری‌شان است.

تکریم خیّر، مایه دلگرمی اوست

حاج اکبر ابراهیمی، نخستین چهره ماندگار خیّری نیز با قدردانی از تمامی خیّرین کشورمان به دلیل مسیری که انتخاب کرده‌اند، گفت: من هم مانند دیگر همفکرانم، خود را بدهکار خدا می‌دانم و هر کاری در مسیر خیر انجام می‌دهم به واقع وظیفه‌ای است که بر دوش خود احساس می‌کنم.

ابراهیمی تأکید کرد: هیچ خیّری برای تقدیر شدن کار نمی‌کند؛ درحالیکه قدرشناسی و برگزاری مراسم تکریم، هر انسانی را به ادامه مسیر دلگرم می‌کند و مشوق وی خواهد شد. 

بنا بر اعلام این اعلام، جمعی از خیّرین و مسئولین حاضر در این مراسم نیز با بیان سخنرانی‌های خود، ضمن تقدیر از خدمات خی‍ّری حاج اکبر ابراهیمی و مجمع خیّرین کشور، برخی از پروژه‌های خیّری در دست اقدام اشخاص و مجامع خیّر را شرح دادند.

نخستین همایش ملی چهره‌های ماندگار با رونمایی از کتاب «چهره‌های ماندگار، زندگی و کارنامه خیّری حاج اکبر ابراهیمی» از مجموعه کتاب‌های چهره‌های ماندگار، اتمام یافت. این کتاب به سفارش مجمع خیّرین کشور، توسط انتشارات هزاربرگ  (ناشر تخصصی فعالیت‌های خیّری کشور) در ۶٠٨ صفحه و زیر نظر حبیب‌الله بوربور، رییس هیأت مدیره مجمع خیّرین کشور منتشر شده است.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *