[ad_1]

با توجه به اخبار رسیده از منابع معتبر، دومین اجلاس از دوازدهمین کنگره سراسری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان صبح امروز با حضور تعدادی از دانش آموزان عضو انجمن اسلامی و با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از مسئولان در اردوگاه شهید باهنر تهران آغاز به کار کرد.

حامد علامتی دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در اجلاس دوم از دوازدهمین دوره کنگره این اجلاس اظهار داشت: اهداف این کنگره بر اساس برنامه های مصوب اتحادیه افرایش هم افزایی تشکیلاتی در راستای تحقق اهداف، تجدید میثاق با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری، تجدید عهد با شهدا، تقویت رابطه با شهدا، تبیین و تشریح فرامین رهبر انقلاب و تنظیم افق های تشکیلات بر اساس آن فرامین، تفسیر و تبیین سخنان مقام معظم رهبری و گفتمان سازی بر اساس آن، اطلاع از آخرین اخبار، توانمندی اعضا و بازخوانی ماموریت ها است.

وی گفت: در این کنگره برنامه های متنوعی برای دانش آموزان برنامه ریزی شده است و تلاش شده که از جهات مهارتی، معنوی و محتوایی مفید باشد.

علامتی اعلام مختصری از عملکرد یکساله اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در یک سال گذشته ارائه کرد و گفت: برنامه ها به سمت محوریت  مدارس سوق یافت، به مدارس متوسطه اول ورود داشتیم و برنامه های مهارت آموزی را در اولویت قرار دادیم.

علامتی خاطر نشان کرد: محور قرار دادن برنامه های معنوی و به خصوص هیئات انصار المهدی، توجه به برنامه ریزی و بودجه ریزی استانی، توجه به ابتکارات و خلاقیت ها و تشکیل اردوهای طلایه داران فردا در ۲۷ استان که به آموزش تشکیلاتی دانش آموزان می پردازد از دیگر برنامه های اتحادیه در یکسال گذشته بود.

وی بیان داشت: در حوزه خدمات اجتماعی هم برنامه هایی صورت پذیرفت و تفاهم نامه های عملیاتی شده با نهادهای مختلف هم در جهت پیشبرد برنامه ها با نهادهای مختلف داشتیم.

دبیر کل اتحادبه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: توجه به آموزش کادر و پرسنل و توانمندسازی دانش آموزان از برنامه هایی است که در گذشته وجود داشت و به طور جدی در آینده دنبال خواهد شد.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *