[ad_1]

با توجه به اخبار رسیده از منابع معتبر، دکتر حسن محمد صادقیان در اولین هم اندیشی تخصصی مدیران امور اجتماعی ادارات کل تعاون و سازمان بهزیستی گفت: برخورداری نیروی کار از سلامتی جسمی، روانی، فرهنگی و اجتماعی و نشاط اجتماعی و بهبود کیفیت زندگی کاری با بهره وری که نیاز امروز جامعه کار و تولید است پیوند محکمی دارند.

وی گفت: با اجماع سازی و فهم مشترک در رویکردها و جهت گیریهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و عمیق تر شدن شناخت ها، مسئولیت ها و ایجاد نگرش های همسو و هم جهت، با روحیه همدلی و همراهی فرصت ها برای نقش آفرینی شایسته تر در جهت مدیریت و کاهش آسیب های اجتماعی فراهم می آید.

 مدیرکل امور اجتماعی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی تاکید کرد: قصد داریم در این نشست تخصصی هم اندیشی برنامه ریزی های لازم و اجرایی را برای استفاده از تجارب پیشین و دانش به روز را برای حل مسائل و ایجاد سلامت، روانی، فرهنگی و اجتماعی و نشاط در محیط های کاری داشته باشیم.

صادقیان گفت: راه اندازی مراکز ایمن در محیط های کاری، شناسایی نیازهای ساکنان بافت های فرسوده غیررسمی درتهران، تهیه بسته های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در محیط های کاری، ارائه راهکارهای پیشگیری از اعتیاد زنان در محیط های کاری و… از جمله پژوهش های در دست اقدام معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *