[ad_1]

به اعلام خبرنگاران به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورشی، مهدی فیض در مراسم بیستمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی، با اشاره به اینکه دیدگاه های متفاوتی در مورد شوراهای دانش آموزی وجود دارد، عنوان کرد: برخی شوراهای دانش آموزی را ناکارامد و برخی آن را مثبت تلقی می کنند که باید هر دوی این دیدگاه ها را پذیرفت.

وی گفت: باید به این مسئله توجه داشته باشیم که ماموریت ما مدرسه داری نیست اگر چنین شرایطی وجود داشت وجود شوراها و چنین برنامه هایی مزاحم بود ولی هدف تربیت دانش آموزان بوده و شوراها یکی از بسترهای اصلی در تربیت دانش آموزان محسوب می شود .

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش تصریح کرد: دانش آموزان باید کارهای مشارکتی را در عمل بیاموزند که لازمه این مسئله توجه و فعالیت مدیران در این حوزه ها است تا کارهای مشارکتی در عمل برای دانش آموزان نشان داده شود .

فیض بیان کرد: در برخی مدارس دولتی و حتی غیردولتی شاهد این مسئله هستیم که کارهای فوق برنامه و برنامه‌های دانش آموزی این چنینی اجرا نمی‌شود و علت آن را دردسرها و مشکلات این برنامه می‌دانند در حالیکه این برنامه‌ها در تربیت هرچه بهتر دانش آموزان تاثیر بسزایی دارد.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *