[ad_1]

به اعلام خبرنگاران، رحیمی صدر،مدیر صندوق بازنشستگی استان کرمانشاه در همشتمین نشت هم اندیشی ماهانه روسای کانون های بازنشستگان کشوری این استان از پخت روزانه ۵ هزار وعده غذایی توسط خیرین، بازنشستگان و کانون های بازنشستگی برای زلزله زدگان خبر داد و گفت: این وعده های غذایی قرار است با کمک هلال احمر بین زلزله زدگان توزیع شود.

 وی با تسلیت ضایعه درگذشت تعداد زیادی از هم وطنان در زلزله کرمانشاه، از تمام کانون های بازنشستگی استان خواست برای جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی بازنشستگان و سایر افراد جامعه حداکثر توان خود را بکار گیرند.

رحیمی گفت: مکاتباتی با مسئولان صندوق بازنشستگی کشوری صورت گرفته تا به بازنشستگان شهرستانهای آسیب دیده در زلزله اخیر، بدون قرعه کشی، وام قرض الحسنه پرداخت شود.

وی همچنین اظهار داشت: با دستگاه های اجرایی مشترک صندوق بازنشستگی کشوری نیز مکاتبه شده تا به سرعت نسبت به شناسایی و ارسال پرونده  شاغلین مشترک صندوق که در حادثه دلخراش زلزله جان خود را از دست داده اند، برای برقراری حقوق بازماندگان توسط این مدیریت اقدام شود.

رحیمی صدر یادآور شد: قرار است روزانه ۵ هزار پرس غذای گرم به همت بازنشستگان و خیرین استان در محل کاروانسرای عباسی شهرستان ماهیدشت طبخ شده و با همکاری هلال احمر به مناطق  زلزله زده  ارسال شود.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *