[ad_1]

با توجه به اخبار رسیده از منابع معتبر، مدیرعامل موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر درحاشیه اعزام این مددجویان به مشهد مقدس با اعلام این خبر، گفت: به همت خیر و عضو هیات امنای موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر، ۷۵ نفر از مددجویان و پرستاران دلسوزشان از طریق فرودگاه مهر آباد تهران به مشهد مقدس اعزام شدند.

وی گفت : اعزام سه روزه این عزیزان با هدف تقویت روحیه معنوی این فرشته های زمینی و مادریاران است که شوق زیارت امام رضا (ع) را در دل داشتند.

جواد جعفری اقدم از خیرین موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر هم در این مراسم گفت: هماهنگی اعزام این عزیزان به مشهد مقدس نه تنها یکی از حداقل تسهیلاتی است که می توان برای افراد کم توان با دلی بزرگ و آسمانی در نظر گرفت بلکه در اصل این حرکت برای ارضای روحی و حال دل خود ما انجام می شود 

این خیر با بیان اینکه افراد معلول در جایگاه والایی قرار دارند اظهارکرد: باید تلاش کنیم به این افراد خدمت رسانی کنیم و برنامه های ما نیز در همین راستا بوده است.

بنا بر این اعلام، موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر در کنار نگهداری شبانه روزی بیش از ۲۰۰ دختر معلول ذهنی و جسمی بالای ۱۴ سال که عمدتا از خانواده های بی بضاعت و یا فاقد سرپرست هستند، همه ساله به لطف خیرین تعدادی از مددجویان و مادریاران گرامی را برای زیارت امام رضا (ع) به مشهد مقدس اعزام می کند.

[ad_2]

سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *