آیا می دانید که مطالعه آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور سال ها و دوره های پیش ، می تواند قبولی شما را در این آزمون مهم تضمین کند ؟!

تنها کافی است که آزمون های دوره های قبل فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور را مطالعه کنید ، تا بتوانید در این آزمون پذیرفته شده و وارد مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه شوید .

سایت کتابخانه الکترونیکی پیام نور مرجع بسیار مناسب و مفیدی برای کلیه نمونه سوالات و آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور می باشد . در این سایت بخشی مجزا با عنوان “فراگیرپیام نور” قرار گرفته است که داوطلبین کارشناسی ارشد این دانشگاه می توانند با ورود به این بخش و انتخاب دانشکده و رشته مورد نظر خود ، به کلیه آزمون های فراگیر برگزار شده دسترسی داشته باشند و با مطالعه این آزمون ها چندین قدم به قبولی نزدیک تر شوند .

با توجه به اینکه از جمله مزایای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از طریق آزمون های فراگیر این است که دانشجویان به دلیل مطالعه ۱۲ واحد از دروس کارشناسی ارشد که جز منابع آزمون فراگیر می باشد ، پس از پذیرش در دانشگاه می توانند از نیمسال دوم تحصیلی آغاز نموده و دیگر نیازی به پاس کردن آن ۱۲ واحد نداشته باشند .

دریافت آزمون های فراگیر در سایت PNUEB بسیار راحت می باشد . بطور مثال در صورتیکه شما داوطلب پذیرش در رشته شیمی آلی هستید ، می توانید با انتخاب دانشکده علوم پایه و رشته شیمی و سپس انتهاب گرایش آلی به کلیه نمونه سوالات فراگیر شیمی آلی دسترسی پیدا کنید .

پس فرصت را از دست ندهید و درصورتیکه متقاضی ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور هستید ، آزمون های مربوط به رشته خود را در سایت PNUEB دریافت و مطالعه نمایید .

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *